5. Vahepealsed tegemised, väiksed roadtripid

Ma tõesti vabandan juba ära, et viimasest postitusest nii kaua aega möödas on. Aeg on siin kuidagi nii kiiresti läinud, samas jätkub igapäevane rutiin ja ei märkagi, et juba 85 päeva olen siin olnud.

Ma julgen küll väita, et olen siinse elurütmiga harjunud, kuigi hommikuti nii vara ärkamine on endiselt mu jaoks piin. 😂 Koolis klassikaaslastega saan endiselt väga hästi läbi ja nad aitavad mind palju. Enamik tundides ma nende õppeaineid ikka kaasa ei õpi, vahepeal mõned õpetajad tahavad näiteks mu arvamust kuulda ja siis tõlgivad mulle või lasevad kellelgi teisel tõlkida.

Üks huvitav ettevõtmine, millest me Gretega(teine Eesti vahetusõpilane siin) osa võtame,  on selline projekt või programm nagu Daegu-Gyeonggbuk Global Toursim Supporters. Me saime teada sellest enda tantsustuudio kaudu, sest minu treener on üks selle projekti juhte. Seal on grupp välismaalasi, kes elavad Daegus, ja nende eesmärk on reklaamida/promoda Daegut, et siia nö turiste ligi meelitada. Seal seltskonnas on inimesi igast riikidest, Ameerikast, Jaapanist, Vietnamist, Usbekistanist ja veel. Me Gretega oleme ainsad Euroopa esindajad.  😉 Enamik neist on ülikooliõpilased või töötavad siin inglise keele õpetajana, seega me oleme kõige nooremad, aga kõik on meiega väga sõbralikud, lahked ja toredad. Suur osa räägib neist korea keelt päris hästi, sest nad on siin elanud kõik aasta või rohkemgi. Aga on ka neid, kes eriti palju ei räägi (nagu meie 😂 aga ausalt ka me areneme)

Supporters
Ühispilt😁

Käisime kõik koos sellisel väiksel 2-päevasel roadtripil Andongis, kus käisime näiteks Cable cariga mäe otsas ja ühte templit ning selle ümbrust vaatamas. Terve see aeg olime me jaotatud gruppideks ning igal grupil oli ülesanne teha võimalikult vingeid grupipilte. Õhtul meie ööbimiskohas olid ka erinevad grupimängud ning see oli väike võistlus. Minu grupp võitis ja me saime auhinnaks kõik akupanga. 😁 Tegelikult üldse olid need kaks päeva ülilõbusad ja toredad ja kindlasti ühed meeldejäävamad mu siinveedetud aja jooksul.

Team 3 😉 ma olen täiesti veendunud, et meil oli kõige lahedam tiim

img_1829

img_1819
vaade Palgongsani mäe otsast

Klassireisil käisime Pohangis ja ma sain seal südamerabanduse, kui mulle öeldi bussis olles, et telefonid võetakse 3 päevaks ära. Üldiselt see kogu asi oli nagu sõjaväelaagri stiilis, aga muidu klassikaaslastega oli tore koos olla. Selle koha nimi, kus me olime oli Daegu Maritime Education Center ja terve aeg me olime ainult ühes kohas/majas/hotellis (mida iganes ma ei tea kuidas seda nimetada😂). Olid ka erinevad tegevused, näiteks ronimisseinal ronimine, aga muidu olid seal mingisugused ohutuse loengud, millest ma midagi aru ei saanud. Elasime üle ka maavärina ja uppuva laeva simulatsiooni. Tegelikult on nii, et kuna me oleme gümnaasiumi 1. klass, siis meie reis oligi selline igavavõitu. 2. klassi õpilased käisid Jeju saarel. :,)

Tegelt oli see juba kolmas kord, kui ma Pohangis käisin. Kui ma varem olen käinud, siis sain teise Eesti vahetusõpilase Liisiga kokku. Õnneks siis sain ma korraliku kesklinna tuuri ka ja minu meelest on Pohang nii armas väike mereäärne linnake. Ma panen hoopis nendest kordadest pilte, sest no klassireisil midagi huvitavat ei näinud. 😂

img_1126

img_1036img_0942

img_1041
Tüüp läheb juba vähem kui kuu pärast Eestisse 😥

C96CE1A0-F44C-41A2-84D8-DE2E5DA461C5.JPG

Ma luban, et järgmise postituse ma teen vähema aja pärast, kui ma tegin selle võrreldes eelmisega. 😂 Aga mis veel, 5. juunil toimub ASSE-l infotund “Lõuna-Koreasse vahetusõpilaseks”, kus oleme kohal nii mina kui ka Grete interneti vahendusel ning räägime oma muljetest, mis siiani tekkinud on. Rohkem infot ASSE facebookis. 😉

Lisaks suur aitäh kõikidele sõpradele Eestis, kes tunnevad huvi, kuidas mul siin läheb ning lisaks hoiavad mind kursis sellega, mis neil seal toimub. Nummid olete.

Nüüd on kõik. 😁 Järgmise korrani.

-Ester/ 에스터/ 예슬

Kui tunnete huvi ja tahate küsida midagi, võite alati kirjutada instagrami @esterikene_ või facebooki Ester Ojala 😊

(boonus kui sa siiani jõudsid: https://www.youtube.com/watch?v=aRMjNyt9YAQ 😂 mida ma siin vabal ajal teen)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s