10. BTS Speak Yourself Final in Seoul

See postitus on neile, kes soovivad rohkem teada minu esimestest BTS-i kontserdite kogemustest ja kuidas meil üleüldiselt seal asjad kujunesid. Lisan pilte ja videosi ka😉.

Kontserdid toimusid 26., 27., ja 29. oktoobril Seoul Olympic Stadiumil. Saime siis kuidagi piletid kõigile kolmele päevale, esimesel kahel päeval küll polnud kõige paremad kohad, aga samas me nägime lava hoopis teisest kohast, kui viimasel päeval, seega see oli hea, et me nii olime. Teate see on tõesti midagi, mida on sõnadega raske kirjeldada, aga nii palju ma oskan öelda, et need kolm päeva jäävad eluks ajaks mulle meelde, sest ma olin seal ülimalt ülimalt õnnelik.

IMG-5778IMG-5785

Igapäev enne kontserdi algust oli selle ümber igast tegevusi ja asju. Hästi palju oli teisi fänne, kes lihtsalt kõndisid mööda ja andsid meile mingisuguse väikse BTS-iga seotud kingituse, tavaliselt pildid vms. [!!Mitte BTS-i fännid võite skippida järgmise lause ja minna kohe järgmise lõigu juurde😉!!] See oli nii armas, kui ma kandsin peas BT21 Tata ja Cooky headbande, ja siis mulle tuldi kahel päeval isiklikult juurde ja küsiti kas mulle meeldib Taekook aka Jeongguk ja Taehyung ja siis nad andsid mulle Taekooki merchi, mis nad ise olid teinud:,) esimene kord ma peaaegu karjusin ausalt ka:,)

IMG_2771
no see oli nii armas lihtsalt, ma pean siia ka pildi panema :,)

Esimene kontsert oli 26. oktoobril laupäeval ja me läksime juba reedel Seouli, et laupäeva hommikul kontserdi merchi (kontserdil müüdav ja sellega seotud fännikaup) järjekorda, sest me teadsime, et need müüakse välja kiiresti. Lõpuks jõudsime sinna vist hommikul 7 ajal, kuigi plaanisime veits varem😂. Ma üldse ei mäleta enam kaua me seal seisime ja ootasime, aga oma asjad saime kätte vist 12 ajal ja õnneks midagi välja poldud müüdud veel. Vahepeal sai ikka kopp ette ka ja külm oli, aga elasime üle.

Ja eks me siis seal nii kaua tuiasime kuni kell 15.30 sai ja me saime väravatest sisse. Üllatuseks tuli meile veel see, et iga vaataja sai endale tasuta BTSxFila väikse tekikese, ilmselt sellepärast, et õues oli natuke külm ning mis oleks parem viis kui BTS-i ja Fila koostööd reklaamida sellisel viisil. Nüüd on mul neid tekke 3, sest ma käisin ju kõigil 3 päeval kontserdil.🤣

Kuna ma videosi siia panna ei saa siis lisan drive’i lingi mõndade videotega 1. päevast: https://drive.google.com/drive/folders/1Ey5vivzx_xHjCvuiBPA98aJ86SRZttSN?usp=sharing 

IMG_2876
1. päeva lõpp

 

Teisel päeval 27. oktoobril me otsustasime, et magame ikka natuke kauem rohkem, sest meil ei olnud ju vaja enam midagi osta ega järjekorras passida. Me lõpuks jõudsime kohale vist mingi 1-2 aeg ja siis meil väga kaua seal vaja oodata ja saime väravatest sisse. Sellel päeval me istusime eraldi üksteisest ja ma istusin ühe toreda Korea tädi kõrval, kes vahepeal mulle kommi pakkus. Korea fännid on üldiselt hästi armsad ja sellised tagasihoidlikud, aga samas on ka neid hullusi, kes karjuvad iidolitele, et lõika oma juuksed maha ja ära tee tätoveeringuid…

2. päevast mõned videod: https://drive.google.com/drive/folders/1h51kYjOTv6dOoJR405LuxReXd2zyv1GQ?usp=sharing

IMG-2981.jpg
2. päeva lõpp

Kolmas kontsert oli 29. oktoobril, mis oli teisipäev. Miskipärast jäi esmaspäev vahele, siis ei toimunud midagi, aga keegi ei tea miks😂. Kolmandal päeval olime me kõige lähemal ehk esimesel korrusel(mitte küll põrandal). Jube palju turvamehi kõndis eest läbi ja kontrollisid, et vaatajad ei filmiks laulude ajal ja sellepärast mu videod on natuke imeliku nurga alt filmitud, aga no tegelt oligi see, et paljud ikka filmisid.😂 Lõpus kui nad kõik mingite liikuvate platvormidega sõitma hakkasid, siis nad sõitsid meist ikka päris lähedalt mööda:,),) peale seda kui nad kõik mööda läksid ma olin sujuvalt mingi 40 minutit nagu jäätunud lihtsalt ja ei tulnud sõnagi suust välja. See oli tõesti midagi, mida mitte kunagi ei unusta.

3. päevast videod (+ BTS sõidab mõne meetri kauguselt mööda:,)): https://drive.google.com/drive/folders/1ZuwrIWgFXjkCL3Mpnbvp218C-o20UemP?usp=sharing

pilt d3.jpeg
3. päeva lõpp

Üleüldiselt mul on nii hea meel, et ma sain käia kõigil kolmel päeval, sest ma tean, et kui ma oleks ainult ühel päeval käinud, siis pool, mis kontserdil toimus oleks mu mälust kadunud. Nii oligi tegelikult, et teisel päeval avastasin ma, et ma ei mäletanud peaaegu midagi laulude vahel lastavatest videoklippidest(VCR) ja ka laulude järjestus oli mul täiesti meelest ära läinud. Kõik ütlevad, et aga need 3 kontserdi on ju kõik samad, miks sul kõigile vaja minna on, aga tegelt ikka ei ole küll. Ainsad asjad, mis olid samad olid laulude järjestus ja nende vahel olevad videoklipid. Neil olid erinevatel päevadel isegi erinevad kostüümid. Muidugi olid ka lõpukõned ja nende niisama vahepeal rääkimised erinevad ning mainimata ei saa ka jätta nende ringi tõmblemist laulude ajal, kus pole koreograafiat 😉.

Peale kontserdite olime veel 4 päeva Seoulis ja me käisime BTS pop-up poes House of BTS, mis oli ka omamoodi muuseum, kus oli sissepääs tasuta. See oli üli vinge ja käisime seal kokku 6 korda😂. Töötajad on ka hästi sõbralikud ja isegi nii mitu korda käies oli iga kord huvitav. Ühel päeval kohtusime ka kahe eestlasega, mis oli omamoodi shokk, sest ega kui 9 kuud pole niiviisi eesti keelt kuulnud ma ehmatasin täiesti ära. Järgmisel päeval saime järjekorras oodates ka tuttavaks kahe indoneeslasega, kellega pärast ka veel kokku saime. Panen siia mõned pildid House of BTS’ist ka:)

hbts2hbts1hbts4hbts5hbts6

Ma tahaksin tänada oma vanemaid, tänu kellele see kõik võimalik oli. Suur suur aitäh teile!!

Vot nii.😉

-Ester/ 에스터/ 예슬

Kui tunnete huvi ja tahate küsida midagi, võite alati kirjutada instagrami @esterikene_ või facebooki Ester Ojala😊

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s